Aktualności

Systemy Microsoft w wersji 2019 stopniowo dostępne

W dniach 24-26 września 2018 w Orlando na Florydzie odbyła się trzydniowa konferencja Microsoft Ignite, na której zaprezentowane zostały między innymi nowości ze świata Azure i systemów serwerowych w wersjach 2019. Obecnie ze stron Microsoft możemy już pobrać Windows Server 2019 i SQL Server 2019 w wersji public preview.

Co nowego może nas spotkać w nowych systemach? W Windows Server 2019 postawiono na rozwój w czterech obszarach: scenariuszy hybrydowych, bezpieczeństwa (Linux Shielded VMs, Windows Defender Advanced Threat Protection and Exploit Guard), platformy dla aplikacji i infrastruktury hiperkonwergentnej. Połączenie Server Managera i projektu Honolulu jako Windows Admin Center. W SQL Server 2019 postawiono na obsługę dużych klastrów danych i Big Data.
Na początek przyszłego roku zapowiedziana jest premiera System Center 2019. Państwo już teraz możecie zaplanować z inżynierami ONEITS wdrożenie, migrację usług do nowych systemów.

Zapraszamy do kontaktu.

Aktualności OneITS

ONEITS docenione przez Narodowe Forum Muzyki

25 września 2018 r. pisaliśmy na łamach naszej strony o wygranym przetargu dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego z siedzibą we Wrocławiu, na dostarczenie licencji oprogramowania do nadzoru stacji klienckich. Pragniemy poinformować…

Zobacz więcej

Migracja SQL Server

Rozpoczynamy pierwszy artykuł cyklu dotyczący naszych realizacji. Pierwszy temat, który pragniemy Państwu zaprezentować, to migracja SQL Server.

Zobacz więcej