Aktualności

Systemy Microsoft w wersji 2019 stopniowo dostępne

W dniach 24-26 września 2018 w Orlando na Florydzie odbyła się trzydniowa konferencja Microsoft Ignite, na której zaprezentowane zostały między innymi nowości ze świata Azure i systemów serwerowych w wersjach 2019. Obecnie ze stron Microsoft możemy już pobrać Windows Server 2019 i SQL Server 2019 w wersji public preview.

Co nowego może nas spotkać w nowych systemach? W Windows Server 2019 postawiono na rozwój w czterech obszarach: scenariuszy hybrydowych, bezpieczeństwa (Linux Shielded VMs, Windows Defender Advanced Threat Protection and Exploit Guard), platformy dla aplikacji i infrastruktury hiperkonwergentnej. Połączenie Server Managera i projektu Honolulu jako Windows Admin Center. W SQL Server 2019 postawiono na obsługę dużych klastrów danych i Big Data.
Na początek przyszłego roku zapowiedziana jest premiera System Center 2019. Państwo już teraz możecie zaplanować z inżynierami ONEITS wdrożenie, migrację usług do nowych systemów.

Zapraszamy do kontaktu.

Aktualności OneITS

Nie zwalniamy tempa.

Już drugi klient w tym miesiącu postanowił wystawić nam referencje za dotychczasową współpracę.
W styczniu tego roku dla jednego z naszych klientów uruchomiliśmy usługę kopii w chmurze. Współpraca może dość krótka?

Zobacz więcej

Inventory 2.0 – Łatwe zarządzanie zasobami IT (ITAM)

W marcu bieżącego roku, światło dzienne ujrzała najnowsza – mocno zmieniona – wersja jednego z sześciu modułów Axence nVision. Moduł Inventory 2.0, bo o nim mowa, został rozebrany na czynniki pierwsze a wiele kluczowych funkcjonalności powstało całkowicie od nowa.  

Zobacz więcej