fbpx

Aktualności

Systemy Microsoft w wersji 2019 stopniowo dostępne

W dniach 24-26 września 2018 w Orlando na Florydzie odbyła się trzydniowa konferencja Microsoft Ignite, na której zaprezentowane zostały między innymi nowości ze świata Azure i systemów serwerowych w wersjach 2019. Obecnie ze stron Microsoft możemy już pobrać Windows Server 2019 i SQL Server 2019 w wersji public preview.

Co nowego może nas spotkać w nowych systemach? W Windows Server 2019 postawiono na rozwój w czterech obszarach: scenariuszy hybrydowych, bezpieczeństwa (Linux Shielded VMs, Windows Defender Advanced Threat Protection and Exploit Guard), platformy dla aplikacji i infrastruktury hiperkonwergentnej. Połączenie Server Managera i projektu Honolulu jako Windows Admin Center. W SQL Server 2019 postawiono na obsługę dużych klastrów danych i Big Data.
Na początek przyszłego roku zapowiedziana jest premiera System Center 2019. Państwo już teraz możecie zaplanować z inżynierami ONEITS wdrożenie, migrację usług do nowych systemów.

Zapraszamy do kontaktu.

Aktualności ONEITS

Nieprawidłowe działania infrastruktury IT – 4 sygnały ostrzegawcze.

Mimo że poziom infrastruktury informatycznej w danej firmie lub organizacji może się znacząco różnić w zależności od wielkości, ograniczeń budżetowych i innych czynników, administratorzy bez względu na wielkość jednostki powinni zawsze być uwrażliwieni na sygnały alarmowe świadczące o tym, że ich systemy informatyczne mogą wkrótce ulec uszkodzeniu.

Zobacz więcej

Poznajmy nową wersję Axence nVision® 13

22 grudnia 2021 roku światło dzienne ujrzała najnowsza wersja oprogramowania Axence nVision opatrzona numerem 13. Sprawdźmy najważniejsze funkcje wprowadzone na potrzeby dyrektywy dotyczącej ochrony sygnalistów która weszła w życie 17 grudnia 2021 r.

Zobacz więcej