fbpx

Aktualności

SmartTime – nowy moduł w Axence nVision

SmartTime to najnowszy moduł, który został wprowadzony do uznanej aplikacji Axence nVision w wersji 11. Aplikacja, którą użytkownicy znają w głównej mierze z kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT, tym razem zaskakuje swoich użytkowników całkowicie nowym modułem do efektywnego zarządzania najcenniejszym zasobem jaki posiadamy… czyli czasem.

Najnowszy moduł SmartTime ma pomóc każdej osobie w organizacji, niezależnie od pełnionego stanowiska. Kadra zarządzająca doceni przejrzyste i bogate w dane raporty nt. aktywności danego pracownika czy też całego zespołu. Administratorzy oszczędzą natomiast wiele godzin żmudnej pracy poświęconej na przygotowywaniu w/w raportów. Nie zapominajmy również o samych użytkownikach, którzy to otrzymają pełny dostęp do indywidualnego podsumowania czasu spędzonego nad danym zadaniem czy też projektem.

Nastaw swój zespół na mądre wykorzystanie czasu.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach, w których dostęp do informacji jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Nieustanne sprawdzanie skrzynki e-mail, odwiedzanie portali społecznościowych i przeszukiwanie Internetu pochłaniają coraz więcej czasu. Ciągłe funkcjonowanie w strumieniu bodźców i informacji istotnie wpływa na zmniejszenie efektywności jednostki oraz braku możliwości skupienia się na czynnościach, które w danym momencie powinny być najważniejsze.

61% pracowników odwiedza codziennie w trakcie pracy strony Internetowe w celach prywatnych, w tym najczęściej portale społecznościowe. [Raport Salary.com 2018]

Najnowszy moduł SmartTime ma za zadanie wyjść naprzeciw wyzwaniom, z którymi musi zmierzyć się dzisiejszy pracodawca oraz pracownik za pomocą następujących funkcjonalności:

 • Wgląd we własne statystyki aktywności w wybranym dniumierz konkretne działania, zweryfikuj czy aby na pewno większość energii pożytkowana jest w sprawach najistotniejszych.
 • Dostęp do wskaźników aktywności podwładnych i wybranych zespołów dla menadżeraużytkownicy mogą mieć dostęp do danych aktywności swoich, swoich podwładnych czy danych aktywności grup, których są menadżerami.
 • Weryfikacja czasu pracy spędzonego przed i z dala od komputeraw module SmartTime zobaczymy realną ilość czasu spędzonego zarówno przy komputerze jak i z dala od niego.
 • Lista najpopularniejszych stron i aplikacji wraz z liczbą spędzonych w nich minutużytkownik będzie miał możliwość przejrzenia wszystkich odwiedzonych stron oraz uruchomionych aplikacji w danym okresie czasu. Całość zostanie zebrana w czytelny wykres.
 • Wskaźnik czasu poświęconego na pracę produktywną, nieproduktywną i neutralnąaplikacje w module SmartTime są grupowane według trzech głównych poziomów produktywności: produktywne, neutralne oraz nieproduktywne. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić odpowiedni poziom wskaźnika a następnie nadzorować np. uzyskany “próg produktywności” wybranej osoby.
 • Widok wszystkich aplikacji używanych przez pracownika w wybranym okresie czasulista aplikacji oraz programów, która została uruchomiona dostępna w czasie rzeczywistym.
 • Możliwość podziału pracowników na dowolne grupy i mierzenie efektywności dla całych zespołówkontroluj najważniejsze projekty, za które odpowiedzialna jest grupa osób.
 • Samodzielne przypisywanie statusów do aktywności – produktywna, nieproduktywna, neutralnadzięki tej opcji możemy w sposób elastyczny wybrać, która aplikacja sprzyja a która spowalnia nasze działania w osiągnięciu zaplanowanego celu. Czy aby na pewno Facebook zawsze będzie aplikacją nieproduktywną np. w dziale marketingu ?
 • Lista kontaktów pracowników z wbudowaną wyszukiwarkądzięki bazie kontaktów w organizacji, użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak; sprawdzenie numeru telefonu czy adresu e-mail poszczególnej osoby, nawiązać rozmowę w ramach helpdesk, prywatną 1/1 a nawet grupową.
 • Definiowanie progu produktywności i limitu nieproduktywnościzarządzaj limitami oraz progami we wskaźnikach, które są najistotniejsze dla naszej organizacji.
 • Alerty o przekroczeniu limitu nieproduktywności lub nieosiągnięciu wymaganego proguadministrator modułu może zarządzać poszczególnymi alertami. Dedykowana osoba, otrzyma niezwłocznie alert o nadużyciach lub osiągnięciu zaplanowanego statusu zadania.

Dlaczego warto wdrożyć moduł SmartTime w swojej organizacji ?

SmartTime to moduł, który został wprowadzony w najnowszej wersji nVision 11. Pozwala on swoim użytkownikom nie tylko na wgląd w swoją aktywność w aplikacjach lecz również przełożonym na weryfikowanie działań swoich podwładnych. Moduł SmartTime, korzystając z Agenta nVision, zbiera dane aktywności użytkowników w aplikacjach oraz wyświetla je w przystępny sposób w oknie przeglądarki internetowej.

Dzięki SmartTime jesteś w stanie:

 • w pełni wyeliminować najmniej produktywne aktywności pracowników przy jednoczesnym skróceniu czasu realizacji naprawdę kluczowych zadań czy projektów,
 • przyśpieszyć komunikację z zarządem dzięki natychmiastowemu dostępowi do istotnych danych z całkowitym wyłączeniu udziału obszaru IT,
 • natychmiastowy wgląd w statystyki swojej pracy w dowolnym okresie,
 • zidentyfikować najpoważniejsze internetowe rozpraszacze a następnie skutecznie je wyeliminować,
 • dzięki uzyskanym danom jesteś w stanie w sposób bardziej świadomy dobierać swoje zadania.

Jeżeli chcesz zyskać więcej czasu, dowiedzieć się ile czasu zabierają Ci różnego rodzaju rozpraszacze a przede wszystkim chcesz wiedzieć co dokładnie przeszkadza Tobie i Twoim pracownikom w osiągnięciu założonych celów. To najnowszy moduł SmartTime jest własnie dla Ciebie.

Aktualności ONEITS

Czym jest usługa Windows 365?

Windows 365 to twój komputer w chmurze. Microsoft ogłosił nową usługę o nazwie Windows 365. W skrócie, pozwala ona na dostęp do Twojego komputera z dowolnego miejsca. Usługa jest już dostępna!

Zobacz więcej

Sprawdzamy nowe funkcje w systemie Windows 11! Czy warto czekać na premierę nowego systemu operacyjnego?

Premiera Windows 11 zbliża się wielkimi krokami. W czerwcu br. podczas wirtualnej prezentacji Microsoft zaprezentował światu “następną generację systemu Windows”. Podczas wirtualnego wydarzenia zostały ujawnione plany kilku dużych zmian w systemie operacyjnym Windows – w tym zmiana nazwy, która to nie zmieniała się od ponad sześciu lat! Co warte odnotowania, informacja o nowym oprogramowaniu pojawiła…

Zobacz więcej

Aktualizacja oprogramowania nVision. Sprawdź nowe funkcje.

Axence nVision 12.5 jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji oraz firm, które chcą rozpocząć płynne przejście na bardziej elastyczny model pracy, ale jeszcze tego nie zrobiły. Wersja ta jest również dla tych, którzy chcą uczynić istniejący tradycyjny modele pracy jeszcze bardziej wydajnym.

Zobacz więcej