fbpx

Aktualności

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących naszych realizacji

W ramach przybliżania procesów, metodyk i naszego podejścia do realizacji projektów uruchamiamy cykl artykułów, w których w skrócony sposób na przykładach postaramy się przedstawić poniższe tematy:

  • migracja sql server
  • migracja exchange server
  • migracja usługi active directory
  • przeniesienie sql server
  • tuning sql server
  • upgrade usługi active directory

Celem jest zaznajomienie i utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że oddajecie środowisko w dobre i fachowe ręce. W serii artykułów nie będziemy skupiać się na konkretnych klientach, ponieważ obowiązuje nas tajemnica, lecz na naszym podejściu do danego zagadnienia. Przekazujemy pigułkę wiedzy na temat jak przygotować się, jak będzie przebiegała i jaki może mieć wpływ na końcowego użytkownika dana realizacja.
Jeśli mają Państwo pomysły na kolejne tematy w serii dotyczące rozwiązań Microsoft, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@oneits.pl.

Aktualności ONEITS

Czym jest usługa Windows 365?

Windows 365 to twój komputer w chmurze. Microsoft ogłosił nową usługę o nazwie Windows 365. W skrócie, pozwala ona na dostęp do Twojego komputera z dowolnego miejsca. Usługa jest już dostępna!

Zobacz więcej

Sprawdzamy nowe funkcje w systemie Windows 11! Czy warto czekać na premierę nowego systemu operacyjnego?

Premiera Windows 11 zbliża się wielkimi krokami. W czerwcu br. podczas wirtualnej prezentacji Microsoft zaprezentował światu “następną generację systemu Windows”. Podczas wirtualnego wydarzenia zostały ujawnione plany kilku dużych zmian w systemie operacyjnym Windows – w tym zmiana nazwy, która to nie zmieniała się od ponad sześciu lat! Co warte odnotowania, informacja o nowym oprogramowaniu pojawiła…

Zobacz więcej

Aktualizacja oprogramowania nVision. Sprawdź nowe funkcje.

Axence nVision 12.5 jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji oraz firm, które chcą rozpocząć płynne przejście na bardziej elastyczny model pracy, ale jeszcze tego nie zrobiły. Wersja ta jest również dla tych, którzy chcą uczynić istniejący tradycyjny modele pracy jeszcze bardziej wydajnym.

Zobacz więcej