fbpx

Aktualności

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących naszych realizacji

W ramach przybliżania procesów, metodyk i naszego podejścia do realizacji projektów uruchamiamy cykl artykułów, w których w skrócony sposób na przykładach postaramy się przedstawić poniższe tematy:

  • migracja sql server
  • migracja exchange server
  • migracja usługi active directory
  • przeniesienie sql server
  • tuning sql server
  • upgrade usługi active directory

Celem jest zaznajomienie i utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że oddajecie środowisko w dobre i fachowe ręce. W serii artykułów nie będziemy skupiać się na konkretnych klientach, ponieważ obowiązuje nas tajemnica, lecz na naszym podejściu do danego zagadnienia. Przekazujemy pigułkę wiedzy na temat jak przygotować się, jak będzie przebiegała i jaki może mieć wpływ na końcowego użytkownika dana realizacja.
Jeśli mają Państwo pomysły na kolejne tematy w serii dotyczące rozwiązań Microsoft, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@oneits.pl.

Aktualności ONEITS

Backup danych – co to jest? Jak go zrobić? Co jest ważne?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek – co stałoby się gdybyś w przeciągu jednego dnia stracił wszystkie swoje dane? Czy skutki awarii odczuwałbyś długo po wystąpieniu a może po 5 minutach zapomniałbyś o incydencie?W dzisiejszym artykule przyjrzymy się czym jest backup, jakie są jego rodzaje oraz po co się go wykonuje.

Zobacz więcej

Administracja Serwerami – warto zostawić to profesjonalistom! Poznaj korzyści płynące z outsourcing IT.

Administracja serwerem to termin, z którym wiele osób spotyka się podczas surfowania po sieci. Ale czy naprawdę wiemy, co oznacza? Jakie korzyści może przynieść Tobie i Twojej firmie? A może jest to dobrze strzeżona tajemnica – jak może się wydawać niedoświadczonym użytkownikom?W dzisiejszym artykule odpowiemy na najważniejsze pytania. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej

Outsourcing IT: moda czy konieczność?

Co to jest OUTSOURCING IT i czy warto z tego zastosowania korzystać? Według Głównego Urzędu Statystycznego w 2018 roku ponad 94% polskich przedsiębiorstw wykorzystywało do swojej codziennej pracy komputery oraz oprogramowanie. Oznacza to, że funkcjonowanie firm na naszym rodzimym rynku uwarunkowane jest niezawodnością wykorzystywanych urządzeń oraz doborem odpowiedniego oprogramowania.

Zobacz więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym klientom i przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku w rodzinnej atmosferze oraz mnóstwo pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Życzy cały Zespół ONEITS.

Zobacz więcej