Aktualności

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących naszych realizacji

W ramach przybliżania procesów, metodyk i naszego podejścia do realizacji projektów uruchamiamy cykl artykułów, w których w skrócony sposób na przykładach postaramy się przedstawić poniższe tematy:

  • migracja sql server
  • migracja exchange server
  • migracja usługi active directory
  • przeniesienie sql server
  • tuning sql server
  • upgrade usługi active directory

Celem jest zaznajomienie i utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że oddajecie środowisko w dobre i fachowe ręce. W serii artykułów nie będziemy skupiać się na konkretnych klientach, ponieważ obowiązuje nas tajemnica, lecz na naszym podejściu do danego zagadnienia. Przekazujemy pigułkę wiedzy na temat jak przygotować się, jak będzie przebiegała i jaki może mieć wpływ na końcowego użytkownika dana realizacja.
Jeśli mają Państwo pomysły na kolejne tematy w serii dotyczące rozwiązań Microsoft, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@oneits.pl.

Aktualności OneITS

ONEITS docenione przez Narodowe Forum Muzyki

25 września 2018 r. pisaliśmy na łamach naszej strony o wygranym przetargu dla Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego z siedzibą we Wrocławiu, na dostarczenie licencji oprogramowania do nadzoru stacji klienckich. Pragniemy poinformować…

Zobacz więcej

Migracja SQL Server

Rozpoczynamy pierwszy artykuł cyklu dotyczący naszych realizacji. Pierwszy temat, który pragniemy Państwu zaprezentować, to migracja SQL Server.

Zobacz więcej