fbpx

Aktualności

Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących naszych realizacji

W ramach przybliżania procesów, metodyk i naszego podejścia do realizacji projektów uruchamiamy cykl artykułów, w których w skrócony sposób na przykładach postaramy się przedstawić poniższe tematy:

  • migracja sql server
  • migracja exchange server
  • migracja usługi active directory
  • przeniesienie sql server
  • tuning sql server
  • upgrade usługi active directory

Celem jest zaznajomienie i utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że oddajecie środowisko w dobre i fachowe ręce. W serii artykułów nie będziemy skupiać się na konkretnych klientach, ponieważ obowiązuje nas tajemnica, lecz na naszym podejściu do danego zagadnienia. Przekazujemy pigułkę wiedzy na temat jak przygotować się, jak będzie przebiegała i jaki może mieć wpływ na końcowego użytkownika dana realizacja.
Jeśli mają Państwo pomysły na kolejne tematy w serii dotyczące rozwiązań Microsoft, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail biuro@oneits.pl.

Aktualności ONEITS

Nieprawidłowe działania infrastruktury IT – 4 sygnały ostrzegawcze.

Mimo że poziom infrastruktury informatycznej w danej firmie lub organizacji może się znacząco różnić w zależności od wielkości, ograniczeń budżetowych i innych czynników, administratorzy bez względu na wielkość jednostki powinni zawsze być uwrażliwieni na sygnały alarmowe świadczące o tym, że ich systemy informatyczne mogą wkrótce ulec uszkodzeniu.

Zobacz więcej

Poznajmy nową wersję Axence nVision® 13

22 grudnia 2021 roku światło dzienne ujrzała najnowsza wersja oprogramowania Axence nVision opatrzona numerem 13. Sprawdźmy najważniejsze funkcje wprowadzone na potrzeby dyrektywy dotyczącej ochrony sygnalistów która weszła w życie 17 grudnia 2021 r.

Zobacz więcej