fbpx

Aktualności

ONEITS w gronie Dell EMC Partner Program

Nasza firma cały czas dąży do ulepszania obsługi naszych obecnych i nowych klientów, dlatego jest nam miło poinformować, że dnia 04.10.2018 dołączyliśmy do grona Dell EMC Partner Program.

Przynależność do Dell EMC Partner Program niesie za sobą wiele korzyści, w tym rabaty, wiedzę oraz potwierdzenie posiadania pracowników posiadających wysokie kompetencje w zakresie wdrażania i utrzymania produktów DELL EMC. Uczestnictwo ONEITS w programie daje nam dostęp do wiedzy na temat całej gamy rozwiązań poprzez materiały i szkolenia.

Dzięki kontaktom z inżynierami DELL EMC będziemy mogli jeszcze lepiej rozwiązywać Państwa problemy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności ONEITS

Nieprawidłowe działania infrastruktury IT – 4 sygnały ostrzegawcze.

Mimo że poziom infrastruktury informatycznej w danej firmie lub organizacji może się znacząco różnić w zależności od wielkości, ograniczeń budżetowych i innych czynników, administratorzy bez względu na wielkość jednostki powinni zawsze być uwrażliwieni na sygnały alarmowe świadczące o tym, że ich systemy informatyczne mogą wkrótce ulec uszkodzeniu.

Zobacz więcej

Poznajmy nową wersję Axence nVision® 13

22 grudnia 2021 roku światło dzienne ujrzała najnowsza wersja oprogramowania Axence nVision opatrzona numerem 13. Sprawdźmy najważniejsze funkcje wprowadzone na potrzeby dyrektywy dotyczącej ochrony sygnalistów która weszła w życie 17 grudnia 2021 r.

Zobacz więcej