Projektujemy i tworzymy solidne strony internetowe

Poszukiwania firm w książkach telefonicznych lub ogłoszeniach lokalnych odeszło bezlitośnie do lamusa. Co najwyżej lokalne sklepy spożywcze mogą się obejść bez własnej strony internetowej. Jednak firma, która chce być odnaleziona w Internecie, musi mieć dobrą i widoczną stronę internetową. W przeciwnym razie po prostu odbiera sobie szanse na sukces.

Outsourcing IT to dobry sposób na obniżenie kosztów!

Zlecenie usług informatycznych pozwala znacznie obniżyć koszty związane z obszarem IT. Samodzielne utrzymanie własnego działu jest czynnością nie tylko pracochłonną ale i również kapitałochłonną. Znalezienie specjalistów, zatrudnienie ich a następnie kontrola wykonanych zadań- spędza sen z powiek nie jednemu przedsiębiorcy.

Pozwól nam poznać Twoje oczekiwania. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci outsourcing IT dopasowany do potrzeb infrastruktury Twojej firmy, pełne lub częściowe wsparcie informatyczne i doradztwo techniczne.

Rozwiązania szyte na miarę!

Nasz elastyczny sposób współpracy, pozwala na dostosowanie się do potrzeb biznesowych naszych Klientów. Każde rozwiązanie przygotowane jest z myślą świadczenia usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.

Zapewniamy outsourcing w zakresie technicznego utrzymania systemów informatycznych, kompletną obsługę powdrożeniową oraz kompleksowy monitoring infrastruktury.

Audyt IT – wspólnie znajdźmy rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Pozwól przeprowadzić nam kompleksową analizę systemów informatycznych w Twojej firmie lub organizacji. Sprawdzimy czy obecne systemy skutecznie chronią dane, dostarcza odpowiednich informacji i działają zgodnie z wcześniej postawionymi przed nim zadaniami. Skupimy się również nad zagadnieniem użyteczności, jak i niezawodności zastosowanych rozwiązań informatycznych.

Audyt IT jest najbardziej skutecznym jak i szczegółowym przeglądem istniejących w firmie zasobów i systemów informatycznych. Proces ten obejmuje wszystkie aspekty działania IT, takie jak sprzęt komputerowy i serwerowy, oprogramowanie, aplikacje, procesy, bezpieczeństwo i ochronę danych.

Informacje po przeprowadzonym procesie pozwalają przeanalizować, w jakim stopniu firma korzysta z obecnych zasobów i ocenić, czy warto inwestować w nowe narzędzia.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Zarządzanie sieciami komputerowymi

Monitoring bezpieczeństwa infrastruktury IT

Backup i ochrona danych
.

Administracja serwerami
.

Bieżące usuwanie awarii
.

Monitoring procesów informatycznych

Wsparcie użytkowników
.

Usługa doradztwa
.

Obsługa systemów operacyjnych
.

A może?

Planowane inwestycji informatycznych

Audyt informatyczny
.

Szkolenia pracowników
.

Proces integracji systemów IT
.
.

Konsultacje z zakresu wykorzystywania najnowszych technologii IT.

Wsparcie przy wdrożeniu nowych systemów oraz procesów IT w firmie.

Szukasz zaufanego partnera?
Zadzwoń lub napisz do nas.