Doradztwo

Doradztwo i konsulting informatyczny, to usługi które świadczymy zarówno naszym stałym jak i nowym Klientom, którzy zgłaszają się do nas o pomoc. Nasi specjaliści pomogą w wyborze skrojonego na miarę Twoich potrzeb rozwiązania. Jeśli posiadasz już jakieś rozwiązanie i nie wiesz co dalej, skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam wspólnie z Tobą określić kierunek rozwoju.

Pomożemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie z możliwością wdrożenia go przez specjalistów OneITS. Oferujemy usługę OneAssist, która czuwać będzie nad prawidłowym funkcjonowaniem wdrożonych rozwiązań informatycznych.

Zobacz więcej

Usługi IT dla firm

Współpraca z największymi dostawcami i dystrybutorami sprzętu pozwala nam zapewnić państwu najniższe ceny. Dostarczamy rozwiązania serwerowe, macierzowe wiodących producentów sprzętu klasy Enterprise. Nie zamykamy się jednak na dużych dostawców, dobierzemy sprzęt pod twoje oczekiwania i możliwości.

Zobacz więcej

Utrzymanie

Usługi utrzymania informatycznego świadczymy klientom którzy chcą powierzyć administrację posiadanej infrastruktury lub oprogramowania wyspecjalizowanej kadrze naszych inżynierów, jak i również tym którzy potrzebują jednorazowej pomocy przy danym rozwiązaniu. Aby zaspokoić wyżej wymienione potrzeby naszych stałych i nowych klientów przygotowaliśmy dla Nich dwie usługi.

Podejmiemy się nawet najtrudniejszych zadań.

Zobacz więcej

Nasi Partnerzy

  • OneITS - Partner Micorsoft
  • ONETITS - Partnerzy - Auditoria
  • ONETITS - Partnerzy - Axence